Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. analizy kredytowej z językiem niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-09

Chcesz wykorzystywać język niemiecki w codziennej pracy? Posiadasz doświadczeń w zarządzaniu ryzykiem/ analizie zdolności kredytowej i chcesz rozwijać się w światowej korporacji? Jako Specjalista ds. analizy kredytowej z językiem niemieckim możesz pracować na co dzień z ludźmi z wielu zakątków świata, rozwijając swoją karierę, pracując w profesjonalnym otoczeniu z klientami oraz różnymi zespołami.

Dla kogo rekrutujemy? Naszym Klientem jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznych. Ma swoje centrum biznesowe w Centrum Łodzi, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie zdolności kredytowej nowych i istniejących klientów

  • Przydzielanie limitów kredytów oraz kategorii ryzyka we współpracy z różnymi działami

  • Koordynacja działań windykacyjnych

  • Przeglądanie umów na produkty kredytowe oraz umowy zabezpieczeń tych produktów, w tym prowadzić dokumentację kredytową dla zapewnienia prawidłowego składania dokumentacji dla klientów

  • Komunkacja i zarządzanie kontaktami z interesariuszami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi

Wymagania:

  • Znajomość jezyka niemeckiego na poziomie płynnym (C1/C2)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację (min. B1)

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem kredytowym

  • Umiejętności analityczne

  • Współpraca z zespołem

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Dużym atutem będą też Twoje wcześniejsze doświadczenia w pracy z klientem i znajomość systemu SAP, ale nie jest to warunek konieczny.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Roczną premię w oparciu o osiągane wyniki

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia jej na członków rodziny

  • Pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się spoza regionu łódzkiego

  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikacji (m.in. kursów językowych)

  • Dofinansowanie firmowej kantyny oraz zniżki na produkty firmowe

  • W biurze w centrum Łodzi przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego pracują ludzie w ponad 25 językach i reprezentują ponad 15 różnych narodowości, wspierając codziennie działania w 50 krajach. Siłą firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w branży medycznej

Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW RAPORTÓW I ANALIZ

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa na okres próbny
ID LOGISTICS POLSKA S.A.
od 6000 zł
UoP brutto/mies.
Teresin
Opublikowana:05-05-2020
od 6000 zł