Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. kontrolingu i wdrożeń systemów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-09

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

Zakres obowiązków:

  • Współudział w budżetowaniu dla Grupy Kapitałowej
  • Współudział w raportowaniu zarządczym dla Grupy Kapitałowej
  • Współudział w rozwoju Microsoft Dynamics NAV
  • Współudział w rozwoju platformy informatycznej do zarządzania procesami PKF Agility na potrzeby Klientów zewnętrznych oraz na potrzeby własne (https://pkfagility.pl/)
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Przygotowywanie i nadzór nad wykonaniem budżetu, analizy odchyleń
  • Aktywny udział we wdrażaniu/rozwoju narzędzi IT
  • Przygotowywanie okresowych raportów (tygodniowych i miesięcznych)
  • Wspieranie pozostałych procesów w dziale kontrolingu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o preferowanym kierunku: rachunkowość, finanse
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w dziale księgowości bądź w dziale kontrolingu
  • Doświadczenie w raportowaniu zarządczym
  • Doświadczenie w procesach budżetowania
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemu finansowo-księgowym typu ERP
  • Znajomość minimum dwóch systemów finansowo-księgowych typu ERP
  • Zaawansowana znajomość Excel
  • Znajomość angielskiego bądź niemieckiego na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • Znajomość Microsoft Dynamics NAV
  • Znajomość Comarch Optima
  • Znajomość Jet Reports
  • Znajomość VBA

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Świadczenia urlopowe
  • Program poleceń pracowniczych

Zawód:
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)