Twoje wsparcie w rekrutacji

ASYSTENT/TKA DZIAŁU KORPORACYJNEGO

ACS to firma oferująca szerokie spektrum usług z zakresu outsorcingu księgowego, płacowego oraz sekretariatu korporacyjnego. W swojej ofercie ma również sprzedaż spółek typu shelf. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki z kapitałem zagranicznym o globalnym zasięgu z różnych branż. ACS intensywnie rozwija swoje biura w Katowicach i Warszawie oraz poszerza współpracę z międzynarodowymi korporacjami.

Prężnie rozwijająca się firma z sektora usług księgowych i administracyjnych ze stabilną pozycją na rynku prowadzi rekrutacje na stanowisko ASYSTENT/TKA DZIAŁU KORPORACYJNEGO.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą, w której chcesz się rozwinąć. Jesteś młody/a i ambitny/a ta praca jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej biura;
  • obsługa podstawowego sprzętu biurowego;
  • prowadzenie korespondencji biurowej;
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów i pracowników;
  • uzupełnianie dokumentacji;
  • aktualizacja bazy danych;
  • organizacja kalendarza Zarządu;
  • archiwizacja dokumentów;

Wymagania:

  • student/ka prawa lub administarcji (preferowane studia zaoczne ukierunkowane na prawo cywilne, prawo spółek, administracyjne);
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • dobra znajomość Microsoft Office;
  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym B2/C1;

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu lub możliwość pracy na umowę zlecenie;
  • rozwój w strukturze firmy;
  • benefity pracownicze;
  • biuro w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy;
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Accounting & Corporate Services Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Accounting & Corporate Services Sp. z o.o. , Aleje Ujazdowskie 41 , 00-540 Warszawa, NIP: 7010831278
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
02-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
25-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT ZARZĄDU

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa o pracę
TCM-PL SP Z. O. O.
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Mroków
Opublikowana:29-06-2020
od 3000 zł