Twoje wsparcie w rekrutacji

Brygadzista – MONTER PROWADZĄCY

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-08-14

   Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.

INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz  przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy
  • przekazywanie zadań od niemieckich przełożonych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • praca z rysunkiem izometrycznym i technicznym

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i izometrycznych
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowe prace spawalnicze (mile widziane)

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym
  • indywidualne formy premiowania
Zawód:
Monter
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-08-2020
Oferta wygasła w dniu:
14-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MONTER OGRODZEŃ

Zawód: monter Rodzaj: umowa o pracę
PŁOT - MAR Słubice MAREK NOWAKOWSKI
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Słubice
Opublikowana:04-08-2020
od 2600 zł

MONTER LAMP

Zawód: monter Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez OHP
od 2700 zł
Kostrzyn nad Odrą
Opublikowana:10-02-2020
od 2700 zł

PRACOWNIK PRODUKCYJNY-MONTAŻYSTA PRZESŁON OKIENNYCH

DECO WINDOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Chojna
Opublikowana:22-06-2020
od 2600 zł

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z. o. o. Goleniów
Chojna
Opublikowana:05-07-2019

MONTER CO I INSTALACJI GAZOWYCH

Systemy Grzewcze , Wodne, Kanalizacyjne i Gazowe Stanisław Oleszczuk
od 2600 zł
Rzepin
Opublikowana:29-07-2020
od 2600 zł