Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. kadr i płac

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-08

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń płacowych
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Ewidencja, nadzór i organizacja wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • Dobra znajomość programu PŁATNIK oraz Optima oraz pakietu MS Office w szczególności programu Excel

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Świadczenia urlopowe
  • Program poleceń pracowniczych
Zawód:
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
24-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
08-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DS. PŁACOWO - KADROWYCH

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
Zespół Szkół Ekonomicznych
1300-1400 zł
UoP brutto/mies.
Mińsk Mazowiecki
Opublikowana:06-07-2020

REFERENT DS. KADR

2600-2800 zł

PRACOWNIK DS. KADR

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa na okres próbny
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
od 2600 zł
Wyszków
Opublikowana:26-05-2020
od 2600 zł

PRACOWNIK DZIAŁU KADR

kontakt przez PUP
od 3000 zł
Rawa Mazowiecka
Opublikowana:07-07-2020
od 3000 zł

REFERENT DO SPRAW KADR I PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: inna
od 1057 zł
Płock
Opublikowana:03-07-2020
od 1057 zł

pracownik administracji w szkole podstawowej

Szkoła Podstawowa
Ząbki
Opublikowana:08-07-2020

Financial art
Ząbki
Opublikowana:08-06-2020

Pracownik ds. kadr i administracji

Rad-Pol Meble Stylowe