Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. personalnych

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. personalnych - Virtu Holding Sp. z o.o.

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na:

Stanowisko:Specjalista ds. personalnych

Zakres obowiązków

  • Realizacja strategii personalnej firmy.
  • Wdrażanie optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpraca z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi.
  • Przeprowadzanie szkoleń wprowadzających do pracy oraz nadzór nad procesem onboardingu.
  • Wspieranie i organizowanie działań rozwojowych.
  • Udział w realizowaniu zadań Działu HR (m.in. w zakresie tworzenia opisów stanowisk pracy i zakresów obowiązków, analiz organizacyjnych, ocen pracowniczych).
  • Wsparcie i doradztwo dla kadry kierowniczej oraz pracowników.
  • Dbałość o komunikację wewnętrzną.

Wymagania

  • Pasja w HR.
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale personalnym (mile widziana znajomość środowiska produkcyjnego).
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: psychologia, socjologia, ZZL).
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR oraz praktyczna umiejętność zarządzania procesami i projektami HR.
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych.
  • Nastawienie na cel, wysoka jakość, samodzielność.

Co oferujemy

  • Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Virtu Holding Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Zgoda na przyszłe rekrutacje

Jeśli bierzesz udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcesz pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, umieść w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby innych, w tym przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu”

Dane te będziemy wówczas przechowywać do celu ewentualnego zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną i wyłącznie do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody lub do upływu 24 miesięcy, po czym usuniemy dane z naszej bazy.

Zgoda na przetwarzanie danych:

nformacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji jest spółka Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 37570 8, a współadministratorami danych są należące do Grupy Virtu: Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 37836 3, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 53543 1 oraz Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 63179 6.

Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
30-06-2020
Oferta wygasa w dniu:
16-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA

Specjalista ds. Pracowniczych

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na zastępstwo

POLECANA
Czechowice-Dziedzice
Opublikowana:08-07-2020 POLECANA

POŚREDNIK PRACY-STAŻYSTA/POŚREDNIK PRACY

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez OHP
od 2690 zł
UoP brutto/mies.
Kraków