Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Analityk w Dziale Analiz Ekonomicznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-06-30

Oferujemy nieszablonową pracę na pograniczu konsultingu i działalności naukowej w branży związanej z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Zatrudniona osoba będzie brała udział w realizacji projektów z zakresu HTA obejmujących m.in. analizę danych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa technologii medycznych oraz przygotowywanie dokumentów wspierających market access i decyzje refundacyjne.

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Docieranie do publikacji naukowych i innych źródeł wiedzy celem pozyskania bieżących informacji dotyczących określonych obszarów terapeutycznych,
  • Analiza danych prezentowanych w publikacjach naukowych.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Wykształcenia w zakresie nauk przyrodniczych, medycznych, zdrowia publicznego lub też ekonomicznych,
  • Umiejętności dotarcia do literatury naukowej i bieżących publikacji w medycznych bazach danych,
  • Umiejętności analizowania danych zawartych w publikacjach naukowych,
  • Umiejętności pracy z duża ilością danych, szczegółowości i dociekliwości,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z materiałami źródłowymi w tym języku,
  • Chęci rozwoju w sektorze HTA,
  • Znajomość podstaw prowadzenia badań klinicznych i statystyki medycznej będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub dowolna inną formę zatrudnienia odpowiadającą kandydatowi,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne zakresu EBM (evidence-based medicine), HTA (health technology assessment) i systemu opieki zdrowotnej,
  • Pakiet benefitów pracowniczych (dopłata do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, spotkania i wyjazdy integracyjne),
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród młodych ludzi.

Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
29-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Data Scientist

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online
Andrychów
Opublikowana:03-07-2020

Analityk Danych

Andrychów
Opublikowana:30-06-2020
Star Beta Poland sp. z o.o.

Junior Krypto Trader [rekrutacja prowadzona online]

Zawód: analityk Rodzaj: praca stała

POLECANA
Kraków
Opublikowana:30-06-2020 POLECANA

Katowice

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ ANNA GĄSIOREK I WSPÓLNICY
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Dąbrowa Górnicza
Opublikowana:27-05-2020
od 3000 zł