Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. technicznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-17

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie całokształtu spraw i zagadnień o charakterze technicznym, inwestycyjnym związanym z zarządzaniem i administrowaniem budynkami mieszkalnymi i innymi nieruchomościami
  • Koordynowanie prac związanych z opracowywaniem planów remontowych, inwestycyjnych, ekonomiczno finansowych mających na celu utrzymanie sprawności technicznej zarządzanych nieruchomości
  • Prawidłowe prowadzenie gospodarki eksploatacyjno-konserwacyjnej zarządzanych nieruchomości
  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz w ramach uprawnień przyznanych przez Zarząd

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Posiadania uprawnień budowlanych
  • Dodatkowym atutem będą studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami lub posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości
  • Znajomości Prawa rzeczowego i  budowlanego
  • Znajomości programów środowiska Windows w tym Word, Excel, programów kosztorysowych
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności i wysokiej motywacji w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie-adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Jaworzno
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
5000-5500 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
14-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
17-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZDZ Katowice

Referent ds. administracyjnych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
Opublikowana:07-09-2020
Trans-Krusz

ZAKUPOWIEC-MAGAZYNIER

Pszczyna
ELGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa na okres próbny
Bielsko-Biała
Opublikowana:09-09-2020
P.H.U. GAMAX Dorota Zając

PRACA BIUROWA

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
2770-4500 zł
UoP brutto/mies.
BG FLY FISHING

Specjalista d/s sprzedaży internetowej

POLECANA
Opublikowana:02-09-2020 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Back Office - Bochnia

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
Bochnia
Opublikowana:10-09-2020