Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. kontroli jakości / Specjalista ds. rejestracji

   Od ponad 20 lat dostarczamy rozwiązania będące unikatowym połączeniem najnowszych technologii z doświadczeniem i wiedzą w zakresie procesu histopatologicznego. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, w tym techniczne i serwisowe. Współpracujemy i wciąż rozwijamy współpracę z firmami będącymi liderami w zakresie sprzętu medycznego na całym świecie.

Miejsce pracy: Kraków, Wola Batorska
Nr ref.: JP-02

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wprowadzenia towarów to obrotu – procedury rejestracyjne nadawania znaku CE
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej kontroli jakości, a w szczególności dokumentacji zgodnej z ISO 9001, ISO 13485 – pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością
  • współpracowanie ze wszystkimi działami w firmie, w celu terminowego wprowadzenia produktu na rynek
  • kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem na rynek nowych produktów
  • przeprowadzanie procesów rejestracji produktów laboratoryjnych, medycznych (IVDD, MDD )
    i wszelkich zmian do nich zgodnie z wymaganiami prawnymi w Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
  • bieżące śledzenie zmian w przepisach oraz monitorowanie postępu konkretnych zgłoszeń
  • raportowanie działań niepożądanych oraz bieżące ich eliminowanie
  • opracowywanie druków informacyjnych (zawartości etykiet, instrukcji itp.)
  • tworzenie, aktualizowanie oraz nadzorowanie dokumentacji systemu jakości
  • uczestniczenie w audytach wewnętrznych
  • pozyskiwanie certyfikatów oraz specyfikacji od dostawców
  • korespondencja z dostawcami

Wymagania:

  • Minimum 3 –letnie  praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży medycznej, laboratoryjnej, chemicznej, elektronicznej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomość procedur rejestracyjnych potrzebnych do nadawania znaku CE
  • Znajomość języka angielskiego (dobra znajomość w mowie i piśmie)

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w firmie
  • niezbędne narzędzia i komfortowe warunki pracy
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych w związku z ich przetwarzaniem w niżej wskazanych celach jest: ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski z siedzibą w Niepołomicach (NIP:683-149-14-75), dane do kontaktu: 12 288 91 40, biuro@elektromed.pl.

Cel przetwarzanie danych - w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji - zgodnie z art. 221 § 1 Kodeksu pracy pracodawca żąda od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. W zakresie wymienionych danych przetwarzanie następuje na podstawie przepisów prawa (Kodeks pracy). Podanie ich przez kandydata jest obowiązkiem wynikającym z Kodeksu pracy, w związku z czym pracodawca może ich wymagać. W pozostałym zakresie udostępnienie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Jeżeli przesłanych zostanie więcej danych niż to wynika wyraźnie z przepisów prawa (zakres danych wymienionych powyżej tj. Kodeks pracy i ewentualnie przepisy szczególne), takie zachowanie będzie traktowane, jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym.

W ramach obecnej rekrutacji dane będą przetwarzane przez maksymalnie 3 miesiące od daty złożenia CV lub do momentu wycofania zgody (na dodatkowe dane) lub skutecznego zgłoszenia sprzeciwu (w zależności, które zdarzenie miało wcześniej miejsce).

Kategorie odbiorców danych:

  • upoważnieni pracownicy,
  • dostawcy systemów informatycznych/firmy informatyczne, z którymi współpracuje Administrator danych osobowych,
  • organy wymiaru sprawiedliwości (w sytuacji dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed nimi),
  • firma rekrutacyjna - informujemy, że korzystamy z usług zewnętrznej firmy rekrutacyjnej Praca.pl Sp. z o.o.

Prawa kandydata do pracy wobec przetwarzania danych:

  • dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • przenoszenia danych,
  • do sprostowania i usunięcia danych,
  • ograniczenia przetwarzania,
  • do tego, by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, i wywołuje skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na nią wpływa,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych),
  • wniesienia sprzeciwu - gdy dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w przypadku uzasadnionego interesu ADO.

W toku przetwarzania danych nie będzie dochodziło do:

  • Profilowania;
  • Podejmowania decyzji w sposób całkowicie zautomatyzowany;
  • Transferu danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
06-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
17-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o. o.

Specjalista ds. kontrolingu

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Gliwice
Opublikowana:03-07-2020 POLECANA
NORDFLAM

Specjalista ds. technicznych

NORDFLAM
NORDFLAM
Cieszyn
Opublikowana:03-07-2020

Specjalista ds. naboru kandydatów do czynnej służby wojskowej

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Oświęcimiu
Oświęcim

Specjalista ds. informacji i ewidencji

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Katowicach
Katowice
Opublikowana:16-06-2020

Specjalista

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Targu
Nowy Targ
Opublikowana:10-06-2020