Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant sprzętu medycznego

Firma PPHU BOR-POL w Gliwicach dystrybutor wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro na polskim rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem czołowych, światowych producentów zestawów odczynnikowych, aparatury oraz sprzętu laboratoryjnego.

Poszukujemy kandydatów z wykształceniem o profilu elektronicznym lub elektrotechnicznym do pracy na stanowisku inżyniera serwisowego na terenie Polski.

Proszę o wysłanie CV. Po analizie dokumentacji, skontaktujemy się z wybranymiu kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • Serwis sprzętu medycznego na terenie całego kraju

Wymagania:

  • Wykształcenie elektroniczne/elektrotechniczne
  • Język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Pełne korzystanie ze szkoleń i dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Chęć do pracy
  • Dbałość o szczegóły, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku

Firma oferuje:

  • Interesującą pracę
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zagraniczne oraz krajowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
PPHU Bor-Pol

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest PPHU BOR-POL z siedzibą w Gliwicach przy ul. Plac Jaśminu 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPHU BOR-POL z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
26-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
05-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HYDROPURE POLSKA SP Z O O

Serwisant

Zawód: serwisant Rodzaj: praca dodatkowa
Racibórz
Opublikowana:22-05-2020
Hertz Fitness Sp. z o.o. Sp. k.

Serwisant

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online
3700-4400 zł
UoP brutto/mies.
Bielsko-Biała