Twoje wsparcie w rekrutacji

Project Manager

Stolarnia HOLZOFFICE Sp. z o. o. powstała na bazie długoletniego doświadczenia w zakresie produkcji i montażu mebli w Niemczech. Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych, komfortowych wnętrz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i precyzji.

Przyjmujesz projekty. Opracowujesz. Utrzymujesz stały kontakt z klientami, interesariuszami i inwestorami. Współpracujesz z działem produkcji. Nadzorujesz i kontrolujesz przebiegające prace. Sporządzasz dokumentacje. Raportujesz i prezentujesz postępy.

Jeśli robisz to wszystko, a przy tym biegle posługujesz się językiem niemieckim (opcjonalnie: angielskim) – chętnie przyjmiemy Cię na naszym pokładzie HOLZOFFICE.

Liczymy na Twoje doświadczenie i wiedzę. Liczymy, że jesteś odpowiednią osobą do zaprowadzenia ładu w natłoku projektów. Liczymy, że wyślesz swoje CV i wkrótce zobaczymy się w naszym biurze.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie relacji, kontakt i spotkania z interesariuszami oraz inwestorem projektu (w języku niemieckim lub angielskim);
  • Pomiary przestrzeni wykazanych na projektach architektów;
  • Projektowanie konstrukcyjne w programie graficznym;
  • Współpraca z kierownikiem produkcji;
  • Nadzorowanie terminów;
  • Nadzorowanie jakości produktów;
  • Zarządzanie formalnymi dokumentami projektu;
  • Raportowanie i prezentowanie postępów projektu, przygotowanie i dostarczanie sprawozdań projektowych.
  • Identyfikacja ryzyka w projektach, planowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Obsługa programu AutoCAD lub podobnego;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy oraz szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie we współpracy z administracją oraz znajomość procedur administracyjnych.
  • Przedsiębiorczość, kreatywność, samodzielność, skuteczność, zaangażowanie, energia.

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
HOLZOFFICE

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HOLZOFFICE Sp. z o.o. , ul. Budowlanych 4 , 41-303 Dąbrowa Górnicza, NIP: 6292491863
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez

 HOLZOFFICE Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (kod pocztowy 41-303) ul. Budowlanych 4

2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

3. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu należy zamieścić treść zgody w przesyłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOLZOFFICE Sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji”.

4. Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

5. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się www.holzoffice.com

Klauzula do CV:

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
22-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Valeo

Prototype Department Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo
Rekrutacja online
Czechowice-Dziedzice
Opublikowana:28-05-2020

MENEDŻER

kontakt przez PUP
od 2600 zł