Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik oddziału

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-06-01

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie przygotowania dokumentów planistycznych, zgodnie z wytycznymi do wojewódzkich planów zarządzania kryzysowego
  • nadzorowanie przygotowania szkoleń i ćwiczeń z zakresu zarządzania kryzysowego
  • nadzorowanie przygotowania wniosków o użycie pododdziałów lub oddziałów sił zbrojnych z zakresu zarządzania i reagowania kryzysowego
  • nadzorowanie opracowywania i aktualizacji podstawowej dokumentacji organizacyjno-planistycznej w zakresie zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej
  • nadzorowanie zadań realizowanych przez podległych pracowników
  • realizowanie zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub w obszarze zarządzania kryzysowego lub bezpieczeństwa publicznego
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą 'POUFNE" lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu
  • Znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, o zarządzaniu kryzysowym, o działaniach antyterrorystycznych, o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, o Inspekcji Weterynaryjnej, o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt, Prawo o zgromadzeniach, Prawo wodne
  • Znajomość ustaw: o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie
  • Znajomość zarządzenia w sprawie zasad etyki korpusu służby cywilnej
  • Kompetencje kierownicze: myślenie strategiczne i planowanie, skuteczna komunikacja, zarządzanie zasobami ludzkimi, skuteczne negocjacje, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • Umiejętność: obsługi komputera (Ms Office)
  • Posiadanie prawa jazdy kat. "B"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
21-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
01-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FOODjobs

Mistrz Produkcji

Zawód: kierownik Rodzaj: praca stała
FOODjobs
FOODjobs
Nowy Dwór Mazowiecki
Opublikowana:27-05-2020

KIEROWNIK SKLEPU BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców
od 3500 zł
UoP brutto/mies.