Twoje wsparcie w rekrutacji

Ratownik medyczny

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie procedur medycznych
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów

Wymagania:

  • dyplom Ratownika Medycznego (wykształcenie: studium medyczne lub uniwersytet)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • obsługa komputera, odpowiedzialność, dokładność, punktualność
  • umiejętność współpracy w zespole

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość awansu i rozwoju

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres:

imikolajczyk@bcm.bielsko.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem : 33 826-34-07

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o .o, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 3/1, NIP: 5471761675
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Ratownik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
27-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
04-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RATOWNIK MEDYCZNY

Zawód: ratownik Rodzaj: umowa o pracę
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
od 2900 zł
UoP brutto/mies.
Maków Podhalański
Opublikowana:11-05-2020
od 2900 zł