Twoje wsparcie w rekrutacji

Szef Zmiany

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-06-04

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Szef Zmiany

Miejsce pracy: Uniejów ( woj. łódzkie )

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego rur wielowarstwowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • OptymalizacjA procesów i kosztów produkcji
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji rur wielowarstwowych
  • Znajomość procesu produkcji tworzyw sztucznych
  • Znajomości obsługi zautomatyzowanego parku maszynowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Umiejętność realizowania założonych celów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Długofalową współpracę
  • Premie uznaniowe
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Uniejów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
21-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
04-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BRYGADZISTA W BUDOWNICTWIE DROGOWYM

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Przybysławice
Opublikowana:03-06-2020
od 3000 zł