Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent ds. rozpatrywania wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych przepisów prawa podatkowe

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-29

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie interpretacji przepisów prawa podatkowego w indywidualnych sprawach w celu udzielenia odpowiedzi na wnioski zainteresowanych,
  • opracowywanie odpowiedzi na środki odwoławcze w tym skargi kierowane do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego przez wnioskodawcę na wydane indywidualne interpretacje, w celu obrony zaskarżonego rozstrzygnięcia,
  • prowadzenie rejestru spraw przy użyciu programu komputerowego wspomagającego obieg dokumentów,
  • współpraca przy opracowywaniu skarg kasacyjnych kierowanych do Naczelnego Sądu Administracyjnego w celu obrony wydanej interpretacji indywidualnej uchylonej przez WSA;
  • przygotowywanie wystąpień do Ministerstwa Finansów kierowanych za pośrednictwem Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej w sprawach dotyczących wniosków o wydanie interpretacji indywidualnej,
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń kaskadowych w celu przekazania zdobytej wiedzy pozostałym pracownikom.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego w zakresie podatku od towarów i usług oraz Ordynacji podatkowej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność prostego i precyzyjnego formułowania odpowiedzi,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Płock
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
19-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Zawód: asystent Rodzaj: umowa na okres próbny
Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "Ja-Ty-My"
od 3493 zł
UoP brutto/mies.
Łódź
Opublikowana:12-05-2020
od 3493 zł

Zawód: asystent Rodzaj: praca stała
Krajowa Informacja Skarbowa
Toruń
Opublikowana:02-06-2020