Twoje wsparcie w rekrutacji

HR Business Partner

Uwielbiasz pracę z ludźmi i masz ochotę mieć duży wpływ na własną pracę?
Masz doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu "miękkiego" HR?
Chcesz współpracować w pełni elastycznym modelu, w niepełnym wymiarze godzin, w tym mieć także możliwość wykonywania części zadań zdalnie?

Jeżeli tak, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i udoskonalanie procesów rekrutacyjnych, w tym publikacja ogłoszeń, kontakt z kandydatami, spotkania, feedback, aktywne poszukiwanie kandydatów,
  • obsługa pracowników i współpracowników w zakresie HR,
  • analiza i dbanie o bieżące i przyszłe potrzeby kadrowe firmy,
  • aktywna współpraca z zarządem firmy,
  • prowadzenie oraz optymalizacja procesów onboardingowych,
  • prowadzenie działań teambuildingowych i wspieranie kultury organizacyjnej firmy,
  • tworzenie procesów i polityk HR, szczególnie w zakresie candidate experience i employer branding.

Wymagania:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w HR i prowadzeniu rekrutacji,
  • umiejętności samodzielnego wyszukiwania kandydatów do pracy w branży IT,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych, w tym łatwego nawiązywania relacji,
  • samodzielności i samodyscypliny w wykonywaniu zadań,
  • znajomości języka angielsku na poziomie B2 lub lepszym.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie w wysokości 60zł/h,
  • elastyczny czas pracy w wymiarze 20-30h tygodniowo,
  • w tym także możliwość wykonywania części zadań zdalnie,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover,
  • pracę w centrum Krakowa, w stylowym biurze w kamienicy, w niedużej (obecnie 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
KISS digital

Uwagi dotyczące aplikowania:

  Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".

  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną
  • A następnie umawiamy się z Tobą na finalną rozmowę kwalifikacyjną
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
od 60 zł B2B netto/h
Oferta dodana w dniu:
19-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
19-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Specjalista ds. Personalnych

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na zastępstwo

POLECANA
Bielsko-Biała
Opublikowana:25-05-2020 POLECANA
Pajmon

Rekruter z językiem rosyjskim

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
Pajmon