Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Zaopatrzenia – Dział Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-06-01

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku europejskim w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i zamówień na części zamienne do maszyn i urządzeń
  • Kontakt z dostawcami
  • Nadzór nad magazynem części, kontrolę stanów magazynowych
  • Wsparcie techniczne pracowników Działu Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki mechanika, elektrotechnika, automatyka itp.)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanik lub inżynier w dziale technicznym
  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomości języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność  pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość obsługi programu SAP będzie mile widziana

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, dodatkowy urlop)
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, możliwości rozwoju zawodowego
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
01-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)