Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik ds. kluczowych klientów i rozwoju sprzedaży B2B

Ogłoszenie na stanowisko Kierownik ds. kluczowych klientów i rozwoju sprzedaży B2B - ITURRI Poland

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Stanowisko:Kierownik ds. kluczowych klientów i rozwoju sprzedaży B2B

Zakres obowiązków

  • Zarządzaniu istniejącym portfolio klientów (negocjacje i monitorowanie umów, badanie i przewidywanie potrzeb klienta),
  • Monitoring KPI, prowadzenie dogłębnych analiz biznesu i tworzenie raportów, przesyłanych do Centrali firmy,
  • Zarządzaniu i nadzorze nad pracą podległego zespołu,
  • Ciągłym udoskonalaniu procesów, modeli działania, poszukiwanie szans biznesowych,
  • Analizie finansowej, planowaniu i wdrażaniu wszelkich działań rynkowych mających na celu zwiększenie wspólnych obrotów handlowych z kluczowymi klientami,
  • Współpracy z innymi działami uczestniczącymi w przygotowaniu oferty dla klientów.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem operacyjnym,
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności zarządczych (osobowości lidera, mierzenia wyników),
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji, a także wysokiej motywacji do rozwoju i osiąganiu założonych celów,
  • Inicjatywy w działaniu oraz determinacji w dążeniu do celu,
  • Otwartość na zmiany i pracę w dynamicznym otoczeniu,
  • Zdolności w zakresie analizowania danych, konstruowaniu wniosków,
  • Doświadczenia w przygotowywaniu rozwiązań indywidualnych dla klientów ( mile widziana sprzedaż rozwiązań innych niż katalogowe),
  • Gotowości do podróży służbowych.

Co oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z ambitnymi i ciekawymi projektami,
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ITURRI Poland

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
01-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Dyrektor Finansowy

Zawód: dyrektor Rodzaj: umowa o pracę
Żywiec
Opublikowana:21-05-2020
ZDZ Katowice

Dyrektor Szkoły w Kętach

Kęty

GENERALNY DYREKTOR OPERACYJNY DS. MONITOROWANIA TRANSAKCJI

kontakt przez PUP
od 76600 zł
UoP brutto/mies.