Twoje wsparcie w rekrutacji

Laborant / Kontroler jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-06-01

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem MDM NT Sp. z o.o. poszukuje do dwóch swoich lokalizacji

kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Laborant/Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • bieżący nadzór jakościowy nad przydzielonymi procesami produkcyjnymi
  • realizowanie badań oraz analiz surowców i wyrobów

  • archiwizacja dokumentów oraz próbek badanych materiałów

  • inne zadania wynikające z charakteru stanowiska

  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe chemiczne

  • praktyczna znajomość obsługi komputera

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, odpowiedzialność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • kreatywność w bieżącym działaniu

Firma oferuje:

  • pracę stałą w renomowanej, stale rozwijającej się firmie

  • konkurencyjny system wynagradzania

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • zdobywanie nowych doświadczeń
Zawód:
Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
18-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
01-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Hilton Foods

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online

POLECANA
Tychy
Opublikowana:02-06-2020 POLECANA

KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

MAG-TRAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6000-6500 zł
UoP brutto/mies.
Chrzanów
Opublikowana:23-04-2020