Twoje wsparcie w rekrutacji

Fakturzystka/ Pracownik działu księgowości

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży morskiej z kapitałem niemieckim, świadczącej usługi managementu techniczne i załogowe, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Fakturzystka -

Pracownik działu księgowości

miejsce pracy: Gdynia, nr ref. FK/05/2020

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur
  • Wypisywanie i potwierdzanie zamówień
  • Wprowadzanie nowych Klientów do bazy danych
  • Wyjaśnianie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu księgowości, rozliczeń z Kontrahentami etc.
  • Znajomość programów księgowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

Uwagi dotyczące aplikowania:

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ

Gwarantujemy poufność.

Więcej ofert na www.unikadr.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego , ul. Kolumba 86-89 70-035 Szczecin, NIP: 8522035438
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Pomoc biurowa

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenia
Klient portalu
Rekrutacja online
2800-5000 zł
UZ brutto/mies.
Elbląg
Opublikowana:26-05-2020