Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Eksportu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-29

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej ( słodycze ekologiczne ) poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager ds. Eksportu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i kształtowanie kierunku rozwoju sprzedaży eksportowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • Rozwój działu eksportu
  • Inicjowanie nowych kontaktów handlowych
  • Budowanie oraz trwanie o trwałe relacje z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych na rynkach zagranicznych
  • Udział w targach branżowych
  • Analiza konkurencji
  • Przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale eksportu w branży FMCG ( preferowane słodycze, żywność ekologiczna)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Znajomość międzynarodowych sieci handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie i determinacja w działaniu

Firma oferuje:

  • System wynagrodzenia dostosowany do doświadczenia zawodowego kandydata
  • System premiowy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Realny wpływ  na rozwój firmy
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
15-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STRABAG

Specjalista ds. Kalkulacji Robót Ogólnobudowlanych (m/k)

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
STRABAG
STRABAG

POLECANA
Pruszków
Opublikowana:26-05-2020 POLECANA

Specjalista ds. Łączności i Informatyki Wydziału Wspomagającego

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Komenda Powiatowa Policji w Otwocku
Otwock
Opublikowana:29-05-2020