Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Budowy (budowa obiektów kubaturowych)

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: budownictwa, montażu systemów elektrycznych, prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, oraz w energetyce.

Dzięki synergii wszystkich linii biznesowych i poprzez harmonijny wzrost, ETP S.A. oferuje produkty oraz usługi o wysokim standardzie, skutecznie i profesjonalnie odpowiadając na potrzeby Klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem budowy i realizacją prac budowlanych
  • Kierowanie budową, kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
  • Kontrola harmonogramu budowy oraz prowadzenie dokumentacji budowy
  • Organizowanie pracy i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami
  • Dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (co najmniej dwa zakończone kontrakty)
  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Biegła znajomość obsługi komputera (mile widziany MS Project)
  • Prawo jazdy kat B
  • Biegła obsługa komputera w zakresie Word, Excel, MS Project
  • Preferowana mobilność – dyspozycyjność do objęcia kolejnych kontraktów w innych rejonach Polski

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy a w razie potrzeby mieszkanie służbowe)
  • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ETP SPÓŁKA AKCYJNA

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:

1. Administratorem Państwa danych osobowych będzie ETP S.A. ul. Siemianowicka 5a, 40-301 Katowice, telefon kontaktowy: 32 25 99 675.

2) W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail.

3) Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c (wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz art. 6 ust. 1 lit. a (wyrażonej zgody – przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

4) Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji.

5) Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) ww. rozporządzenia.

6) Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do Pańskich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

7) Podanie przez Państwa danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
ETP SPÓŁKA AKCYJNA , , SIEMIANOWICKA 5A , 40-301 KATOWICE, NIP: 6340004017
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
18-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FOODjobs

Mistrz Produkcji

Zawód: kierownik Rodzaj: praca stała
FOODjobs
FOODjobs
Nowy Dwór Mazowiecki
Opublikowana:27-05-2020
Work Service S.A.

Kierownik Działu Spedycji w Wyszkowie

Zawód: kierownik Rodzaj: inna
Rekrutacja online
Wyszków