Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-25

Zakres obowiązków:

prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników (w tym obywateli Ukrainy), w tym przygotowywanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy, rozwiązaniem umowy o pracę oraz przebiegiem stosunku pracy; prowadzenie ewidencji czasu pracy; przygotowywanie skierowań na badania wstępne, badania okresowe i badania kontrolne oraz kontrolowanie aktualności badań lekarskich pracowników; ewidencjonowanie rocznych planów urlopowych i wniosków urlopowych; przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji dotyczącej pracowników, archiwizowanie dokumentacji kadrowej; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska oraz zasadami ergonomii; legalizacja pobytu cudzoziemców

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Języki:
rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Inne wymagania:
umiejętność: obsługi urządzeń biurowych, obsługi internetu, obsługi komputera - pakiet programów office
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
kontakt przez PUP
Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
cv
Zawód:
Specjalista ds. HR
Piaseczno
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3500 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
12-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
od 1300 zł
UoP brutto/mies.
Nowy Dwór Mazowiecki
Opublikowana:06-05-2020
od 1300 zł