Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik produkcji - montaż sprzętu AGD

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-27

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Montaż sprzętu AGD
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych
  • Dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania
  • Pakowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • Wynagrodzenie 16,00-16,50 zł brutto za godzinę
  • Premię do 500 zł brutto miesięcznie
  • Pakiet benefitów - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Bezpłatny transport z Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa!
Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
13-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
27-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR WIELOMASZYNOWY

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa na okres próbny
"UNIDRUK" Spółka jawna Jacek Stencel, Paweł Stencel
2600-3350 zł
UoP brutto/mies.
Zgierz
Opublikowana:12-05-2020

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

RECO POLSKA PRODUKCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Kalisz
Opublikowana:14-01-2020
od 2600 zł