Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/ka ds. obsługi klienta detalicznego

www.inmix.pl

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dostawcą sprzętu komputerowego, elektroniki użytkowej
oraz produktów RTV różnego typu.
W naszej ofercie znajdują się min: telewizory, monitory, podzespoły do laptopów oraz komputerów PC

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent ds. obsługi klienta detalicznego

Miejsce pracy: Bytom
Nr Ref.: 001/03/20

W pracy z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie? Empatia i zrozumienie to dla Ciebie chleb powszedni, a znalezienie odpowiedzi na nietypowe pytania Klientów bierzesz za punkt honoru? Jesteś w miejscu, które dzięki Twoim wrodzonym umiejętnościom, pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i przesunąć granice Twoich możliwości.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy energicznej osoby, która z uśmiechem i entuzjazmem przywita Klientów w siedzibie naszej firmy. Do Twoich zadań należeć będzie kreowanie pozytywnych emocji, a także obsługa Klienta, w tym tego telefonicznego, pomoc oraz doradztwo w temacie oferowanego asortymentu. Otrzymasz również moc przekierowania Klienta do pozostałych działów naszej firmy. Dobrze, jeśli lubisz odpowiedzialność, bo pomożesz nam w utrzymaniu ładu w naszym portfolio produktowym na platformie Allegro oraz Shoper, a we wszystkim pomoże Ci znany program Subiekt oraz zgrany personel naszej firmy.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • Kreatywność i niestandardowe podejście do problemów
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Chęci ciągłego doskonalenia się
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • znajomość platform handlowych – Allegro oraz Shoper
  • doświadczenie w pracy z Subiektem

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym, młodym zespole
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Grupa inMIX

Uwagi dotyczące aplikowania:

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Grupa inMIX , Kędzierzyńska 17 , 41-902 Bytom, NIP: 4980147687
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
14-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ROAD SERVICE

Asystent d/s rozliczeń, eksploatacji maszyn i kontroli wewnętrznej

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
Opublikowana:25-05-2020

ASYSTENTKA

kontakt przez PUP
2600-3000 zł
UoP brutto/mies.
Pyrzowice
Opublikowana:16-05-2018

ASYSTENT RODZINY

od 3000 zł
Mysłowice
Opublikowana:21-02-2020
od 3000 zł

Zawód: asystent Rodzaj: praca tymczasowa
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
od 3180 zł
Orzesze
Opublikowana:06-05-2020
od 3180 zł

Zawód: asystent Rodzaj: umowa na okres próbny
od 3180 zł
Orzesze
od 3180 zł

ASYSTENT/-KA DS. POZYSKIWANIA SPRAW Z POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO

Zawód: asystent Rodzaj: inna
Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak
Bieruń
Opublikowana:07-05-2020

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Fundacja Oczami Brata
od 2550 zł
Częstochowa
Opublikowana:12-05-2020
od 2550 zł

ASYSTENT DYREKTORA

od 2600 zł
Częstochowa
od 2600 zł
Opublikowana:22-05-2020