Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji aktualnych projektów staniemy się wiodącym operatorem oferującym usługi w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, dlatego…
…szukamy najlepszych!

Jakie stanowisko czeka na Ciebie?

Specjalista ds. Zakupów

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem zamawiania materiałów i dostaw, sporządzanie zamówień produktów,
  • nadzór nad prawidłową realizacją umów zakupowych,
  • aktywne monitowanie oraz kontrola stanów magazynowych,
  • optymalizacja stanów magazynowych,
  • koordynowanie przepływu materiałów,
  • ścisła współpraca z innymi działami (m.in. magazynem, koordynacją projektów) w firmie, celem zapewnienia prawidłowej realizacji zadań,
  • przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów zakupowych,
  • składanie reklamacji u dostawców w przypadku zastrzeżeń jakościowych, ilościowych, terminowych,
  • weryfikowanie i potwierdzanie zgodności danych na fakturach i dokumentach przewozowych ze złożonymi zamówieniami,
  • monitorowanie rynku w celu poszerzania bazy potencjalnych dostawców oraz przewidywania trendów cen surowców,
  • przeprowadzanie okresowej oceny dostawców.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność i dokładność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w prowadzeniu działań i wykazywanie własnej inicjatywy,
  • wielozadaniowość,
  • znajomość problematyki związanej z obszarem zakupów,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia,
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • opieka medyczna PZU,
  • spotkania, wyjazdy integracyjne,
  • przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Fiberlink

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Fiberlink Sp. z o.o. , ul. Ważewskiego 17 , 30-499 Kraków, NIP: 944-224-58-90
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
14-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CMC POLAND SP. Z O.O.

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online
Zawiercie
Opublikowana:13-05-2020
BIUROHIT

BIUROHIT
BIUROHIT
Skoczów
Opublikowana:11-05-2020