Twoje wsparcie w rekrutacji

Toksykolog

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-25

Zakres obowiązków:

  • współudział w projektowaniu protokołów badań zgodnych z wymogami regulacyjnymi dotyczącymi badań przedklinicznych;
  • współpracę z firmami CRO realizującymi badania na zlecenie OncoArendi, z konsultantami zagranicznymi i innymi partnerami naukowymi;
  • analizę i interpretację wyników badań przedklinicznych, raportów z badań;
  • nadzór nad dokumentacją oraz jej prawidłowym przepływem;
  • współpracę i koordynację badań z innymi działami firmy OncoArendi poprzez interpretację dostępnych danych i projektowanie kolejnych eksperymentów;
  • analizę wytycznych EMA/FDA/ICH dotyczących rozwoju przedklinicznego innowacyjnych leków;
  • przygotowywanie zestawienia dokumentów będących danymi źródłowymi do przygotowania Broszury Badacza

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze: biologii, toksykologii/farmakologii, medycyny/weterynarii, farmacji, biotechnologii lub pokrewnym;
  • 2-5 letnie doświadczenie zdobyte w placówce naukowej lub w dziale rozwoju przedklinicznego firmy farmaceutycznej;
  • znajomość procesu rozwoju leków i związanych z nim zagadnień zgodnie z definicjami EMA/ FDA i ICH;
  • praktyczna wiedza z fizjologii i farmakologii zwierząt; doświadczenie przy wykonywaniu badań na zwierzętach będzie dodatkowym atutem;
  • zdolności organizacyjne / bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów i osiągania celów w wyznaczonym czasie, zaangażowanie i elastyczność;
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, przygotowanie i czytanie dokumentacji.

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pracę w multidyscyplinarnym, międzynarodowym zespole dającą możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wiedzy z zakresu prowadzenia badań nad rozwojem innowacyjnych leków,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, dostęp do ubezpieczeń, pakietu sportowego), szkolenia.
Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
11-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LABORANT

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
Allmiz Sp. z o.o.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Dęblin
Opublikowana:22-05-2020
od 2600 zł

LABORANT CHEMICZNY - KONTROLER JAKOŚCI

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego w Skrzyńsku
od 3000 zł
Skrzyńsko
Opublikowana:28-05-2020
od 3000 zł