Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektronik

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-27

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Obecnie poszukujemy doświadczonych i rzetelnych kandydatów do pracy na stanowisku Elektronika w Laboratorium huty stali CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu.

Elektronik

Miejsce pracy: Zawiercie
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i aparatury badawczej poprzez:

       - terminowe przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji,

       - usuwanie awarii i diagnozowanie przyczyn usterek,

       - wprowadzanie niezbędnych modyfikacji i usprawnień pracy urządzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w projektach wdrożeniowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu: elektronika, elektryka, mechatronika, automatyka lub pokrewnym
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektronika
  • Wiedza teoretyczna i  praktyczna z obszaru elektroniki
  • Ważne uprawnienia SEP w zakresie remontów, konserwacji, montażu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań
  • Praca w godz. 6.00 – 14.00

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
Zawód:
Elektronik
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
13-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
27-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTRONIK/SERWISANT/HOBBISTA

Zawód: elektronik Rodzaj: umowa o pracę
POLKOKS ELEKTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2700 zł
UoP brutto/mies.
Dąbrowa Górnicza
Opublikowana:21-08-2019
od 2700 zł

MONTER - ELEKTRONIK

Zawód: elektronik Rodzaj: umowa na okres próbny
"PROPER GUARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł