Twoje wsparcie w rekrutacji

KIEROWNIK DS.ZARZĄDZANIA TRANSPORTEM

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-29

Ogłoszenie na stanowisko KIEROWNIK DS.ZARZĄDZANIA TRANSPORTEM - Nicromet

Nicromet to polska firma działająca nieprzerwanie od 1990 roku w branży produkcji aluminium wtórnego, dostarczamy swoje produkty do wiodących producentów w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Oświęcimiu poszukujemy  kandydatów/-ek na stanowisko:

Nr ref. KZT/2020

Miejsce pracy: Oświęcim

Teren działania: Bestwinka, Oświęcim, Skawina

Stanowisko:KIEROWNIK DS.ZARZĄDZANIA TRANSPORTEM

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem Transportu firmy produkcyjnej
  • Przygotowanie strategii rozwoju i funkcjonowania Działu, optymalizacja kosztów transportu
  • Planowanie tras międzynarodowych oraz krajowych (flota samochodów ciężarowych)
  • Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych (warsztat zakładowy, autoryzowane serwisy)
  • Odpowiedzialność za właściwe gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie dokumentów
  • Raportowanie prac Działu do Zarządu firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane wykształcenie kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowniczym w Dziale Transportu lub Logistyki – minimum 5 lat
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy
  • Wysokorozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz
  • Umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania ich realizacji
  • Pełna samodzielność w działaniu
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz realizacji powierzonych zadań
  • Zaangażowanie i skrupulatność
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość współtworzenia sukcesu firmy z renomą i tradycjami
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Oświęcim
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT DS. LOGISTYKI - STAŻYSTA

Zawód: logistyk Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/mies.
Racibórz
Opublikowana:05-03-2020
od 1033 zł