Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator Zespołu Administracji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-25

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych – Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 8000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Zakres obowiązków:

Co będzie należeć do Twoich zadań:

  • bieżące prowadzenie dokumentacji pracowniczych oraz dokumentacji oddziału,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentacji,
  • bieżąca obsługa biura,
  • organizacja pracy pracowników,
  • kontrolowanie poprawność i terminowość wprowadzania danych do systemu oraz list obecności,
  • dbanie o najwyższą jakość usług świadczonych przez nasz zespół.

Wymagania:

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praca zmianowa ( również w godzinach nocnych
  • bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu,
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę pracownika,
  • chęci do pracy i poznawania nowych rzeczy.

Firma oferuje:

Czego możesz oczekiwać od nas:

  • umowy o pracę,
  • atrakcyjnych premii, adekwatnych do Twojego zaangażowania,
  • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkoleń, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z zajmowanego stanowiska,
  • możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,
  • partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością,
  • wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych jak np. Dzień Dziecka.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Mszczonów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
07-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Pomoc biurowa

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenia
Klient portalu
Rekrutacja online
2800-5000 zł
UZ brutto/mies.
Łódź
Opublikowana:26-05-2020

Młodszy specjalista

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie
Warszawa

Warszawa

Warszawa

Młodszy specjalista ds. wyrobów zawierających substancję leczniczą

Warszawa
Opublikowana:21-05-2020