Twoje wsparcie w rekrutacji

Murarz Pieców Przemysłowych - Piecowy

Firma Dominion to liderzy usług i realizacji projektów w dziedzinach przemysłu, ropy i gazu oraz energii. Dążymy do poprawy wydajności procesów naszych klientów poprzez integrację naszej dogłębnej wiedzy na temat konstrukcji wysokich, montażu i konserwacji przemysłowej, okładzin przemysłowych oraz systemów gazowych i spalania.

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy z siedzibą w Gliwicach, na chwilę obecną poszukujemy osoby na stanowisko:

Murarz pieców przemysłowych

do pracy na terenie Niemiec i Polski.

Zakres obowiązków:

  • murowanie pieców przemysłowych,
  • wykonywanie zleconych zadań.

Wymagania:

  • doświadczenie w budownictwie przemysłowym mile widziane,
  • gotowość do pracy w delegacjach krajowych i zagranicznych,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pokrycie kosztów związanych z dojazdem i noclegiem,
  • ciepłe posiłki w okresie zimowym.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
DOMINION Polska Sp. z o.o

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
DOMINION Polska Sp. z o.o. , Oświęcimska 27 , 44-109 Gliwice, NIP: 9690994186
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Murarz
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
09-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MURARZ

Zawód: murarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Usługi Budownictwa Ogólnego Andrzej Charęza
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Zielin
Opublikowana:27-02-2018
od 3000 zł