Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Technik Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-16

Famed Żywiec Sp. z o.o  to czołowy, europejski producent wysokiej jakości sprzętu medycznego. W naszej ponad 70-letniej historii dostarczyliśmy do placówek medycznych tysiące egzemplarzy najwyższej jakości stołów operacyjnych, łóżek szpitalnych, foteli zabiegowych i innego sprzętu. Z wyrobów Famedu korzystają lekarze w Polsce i w 100 krajach świata, na najbardziej wymagających rynkach i w najtrudniejszych warunkach. Firma bazuje na zróżnicowaniu talentów i osobowości członków zespołu. Wspólnie rozwijamy jedną z najbardziej kluczowych gałęzi przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żywiec

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji i kontroli urządzeń dozorowych UDT, energetycznych i elektrycznych
  • Kontrola i analiza zużycia energii elektrycznej, gazu i wody
  • Prowadzenie przeglądów stanu technicznego obiektu
  • Przeprowadzanie diagnostyki, sprawowanie nadzoru oraz dokonywanie napraw systemów elektroenergetycznych, hydraulicznych i wentylacji
  • Dbałość o dokumentację techniczną
  • Zarządzanie częściami zamiennymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: energetyka lub elektryka
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV – E1
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki/ pneumatyki
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów
  • Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w dużej firmie z tradycjami, o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy wśród profesjonalistów w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in., prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne)
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
02-04-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-04-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)