Twoje wsparcie w rekrutacji

Junior Krypto Trader [rekrutacja prowadzona online]

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-30

Star Beta Poland sp. z o.o.

Do polskiego oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Krypto Trader

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Jako Junior Krypto Trader będziesz:

  • Zawierał transakcje kupna / sprzedaży na bardzo wymagających, dynamicznych i konkurencyjnych światowych rynkach krypto w celu wypracowania zysku.
  • Monitorował i analizował sytuację rynkową,
  • Rozwijał własne strategie i miał pełną niezależność w podejmowaniu decyzji.

Wymagania:

Czego w Tobie szukamy:

  • Zamiłowania do rywalizacji
  • Mistrza pokera, szachów lub innej konkurencji
  • „Zawodowego” e-gamera
  • Profesjonalnego lub amatorskiego sportowca
  • Błyskotliwego i otwartego umysłu
  • Gotowości do ciężkiej pracy
  • Niestandardowego podejścia do życia
  • Ciekawej, intrygującej osobowości
  • Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie pasji do rynków finansowych i ducha przedsiębiorczości

Jeśli spełniasz którekolwiek z tych kryteriów – aplikuj!

Firma oferuje:

Otrzymasz od Nas:

  • Szansę na niezwykłą karierę w najlepszym zawodzie na świecie
  • Od samego początku przejrzyste warunki współpracy
  • Niepowtarzalną atmosferę
  • Solidne doświadczenie na rynkach krypto (i nie tylko)
  • Prestiżowe biuro wyposażone w najlepszy sprzęt
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak podejścia korporacyjnego – u Nas nie będziesz anonimowy dla szefa
  • Pełną niezależność w budowaniu własnych strategii tradingowych oraz wsparcie mentorów
  • Możliwość osiągnięcia wysokich dochodów
  • Dla najlepszych wyjazdy do Sydney i Seulu
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
15-04-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-04-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: analityk Rodzaj: praca stała
Rekrutacja online

POLECANA
Kraków
Opublikowana:01-06-2020 POLECANA
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Główny Analityk Biznesowy

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
Opublikowana:29-05-2020

Katowice
Opublikowana:01-06-2020

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ OFPR/20/0701

Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Limanowa
Opublikowana:19-05-2020
od 2600 zł

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ ANNA GĄSIOREK I WSPÓLNICY
od 3000 zł
Dąbrowa Górnicza
Opublikowana:27-05-2020
od 3000 zł