Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyrektor Produkcji

BULTEN POLSKA ma szwedzkiego właściciela Fasteners AB, wspólnie z zagranicznymi oddziałami tworzy międzynarodowy koncern inżynieryjny. Grupa zajmuje się rozwojem i produkcją specyficznych dla klienta komponentów i systemów opartych na materiałach z metalu. Bulten jest jednym z największych europejskich dostawców elementów złącznych dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Celem tego stanowiska jest zarządzanie procesem produkcyjnym w firmie.

Osoba zatrudniona  na tym stanowisku jest odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości produkcji i prawidłowej organizacji pracy, ciągłe doskonalenie procesu oraz optymalizację kosztów.

Ponadto kieruje podległym zespołem doświadczonych kierowników i specjalistów w dziedzinie produkcji elementów złącznych dla motoryzacji.  Dyrektor Produkcji podlega Dyrektorowi Zarządzającemu Spółki.

Zakres obowiązków:

  • Przywództwo / efektywne zarządzanie zespołem podległych kierowników działów produkcji i specjalistów oraz aktywna współpraca z pozostałym personelem

  • Organizowanie, zarządzanie i udoskonalanie procesu produkcji w sposób zapewniający wysoką wydajność produkcji oraz wysoką jakość wytwarzanych produktów

  • Zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy oraz przeciwdziałanie wypadkom w pracy

  • Przestrzeganie norm prawnych dotyczących bezpieczeństwa, higieny, ergonomii oraz czasu pracy

  • Nadzór nad procesami planowania produkcji oraz terminowa realizacja

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Nadzorowanie procesu wdrażania i stosowania procedur wynikających z działających w firmie systemów zarządzania takich jak : ISO 9001, IATF 16 949, OHSAS 18001,ISO 14001

  • Zapewnienie zgodności działań z wdrożonymi systemami zarządzania

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcji

  • Wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania w celu ulepszenia procesu produkcji oraz wyeliminowania marnotrawstwa

  • Planowanie i realizacja procesu zgodnie z założeniami budżetu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( np. metalurgia, technologia produkcji, mechanika itp.) dodatkowo uzupełnione studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania produkcją lub podyplomowe studia menadżerskie w formie programu MBA

  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym mile widziane w branży motoryzacyjnej

  • Co najmniej 5 –letnie doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem ludzi

  • Umiejętność budowania zespołu i zarządzania ludźmi

  • Wysoko rozwinięte umiejętności angażowania podległych pracowników do realizacji celów

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją jak np. Lean Manufacturing oraz praktyczna wiedza i doświadczenie w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Łatwość komunikowania się w języku angielskim

  • Determinacja i nastawienie na realizację założonych celów

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za prowadzone procesy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia do pracy (telefon, komputer itp.)

  • Samochód służbowy

  • Obszerny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BULTEN POLSKA S.A.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV i listu motywacjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres e-mail: bozena.zapalowska@bulten.com

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej zwane: RODO, informujemy iż:

  1. administratorem Państwa danych jest BULTEN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), przy ul. Bukietowej 60, posługująca się numerem NIP 547-00-46-574 oraz REGON 070606679. Dane kontaktowe administratora danych osobowych Bulten Polska S.A.:       email: sekretariat@bulten.com,             tel. (033) 498-36-00.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody – dalszych procesach rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO.
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
  4. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom współpracującym z Bulten Polska S.A. bez Państwa wyraźnej zgody. Dane te nie będą także profilowane w sposób zautomatyzowany.
  5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia niniejszego procesu rekrutacji.
  6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
  7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

Zgoda na przetwarzanie danych:

W aplikacjach prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bulten Polska S.A. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-27
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-10
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TTEC Europe

Recruitment Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
TTEC Europe
TTEC Europe
Rekrutacja online

POLECANA
Kraków
2020-03-31 POLECANA
ATEPAA

Business Development Manager

ATEPAA