Twoje wsparcie w rekrutacji

Instruktor MTB / Enduro

Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce!  Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Szczyrk Enduro Trails by Trek  poszukuje osób do pracy na stanowisku:

w całorocznym ośrodku narciarsko-rowerowym w Szczyrk Mountain Resort.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie najwyższej jakości usług szkoleniowych przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w ośrodku
  • Odpowiedni dobór poziomu szkolenia do umiejętności fizycznych
  • Pomoc kursantom w doborze sprzętu
  • Pomoc związana z funkcjonowaniem szkoły rowerowej, w tym:

- udział w spotkaniach doszkalających

- pomoc przy organizacji eventów (sportowych, rozrywkowych) w ośrodku

- odpowiadanie na pytania pozostałych gości ośrodka

- pomoc na trasach w razie wydarzeń niebezpiecznych

- wykonywanie dodatkowych zadań wskazanych przez managera

Wymagania:

  • Uprawnienia instruktorskie (preferowane PZKol)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność i łatwości w przekazywaniu wiedzy
  • Zaangażowanie w pracę szkoły i jej ofertę
  • Profesjonalne podejście do powierzanych obowiązków
  • Wysokia kultura osobista

Firma oferuje:

  • Pracę na umowę zlecenie w nowej szkole rowerowej  – Szczyrk Bike School
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość korzystania z najnowszych modeli rowerów enduro/trail od firmy Trek
  • Darmowy pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Benefit pracowniczy (20,- Euro za bilet na koleje linowe - między innymi Szczyrk, Jasná, Tatrzańska Łomnica/ 20,- Euro za bilet do aquaparków Bešeňova, Tatralandia i do Śląskiego Wesołego Miasteczka - Legendii)
  • Wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach "Motion")
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Szczyrk Mountain Resort

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV wraz z ewentualnym opisem umiejętności, doświadczenia i osiągnięć w kolarstwie górskim prosimy przesyłać na adres: stec@tmr.sk, praca@szczyrkowski.pl lub za pomocą przycisku APLIKUJ do dnia 19.04.2020.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A., ul. Narciarska 10, 43-370 Szczyrk, NIP: 937-23-75-089
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Instruktor
Miejsce pracy:
Szczyrk
Forma zatrudnienia:
praca sezonowa
Oferta dodana w dniu:
2020-03-30
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Zawód: instruktor Rodzaj: umowa o pracę
Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Michulec
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Żywiec
2020-04-06
od 2600 zł

Zawód: instruktor Rodzaj: umowa na okres próbny
CENTRUM KSZTAŁCENIA i ROZWOJU "MARZENIE", WYŻSZA SZKOŁA JAZDY JANINA STEPANIAK
od 3500 zł
Gliwice
2020-03-24
od 3500 zł

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT.B

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW SAMOCHODZIK
od 3500 zł
Zawiercie
2019-09-24
od 3500 zł