Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-28

Jeden z liderów branży odlewniczej, firma z kapitałem amerykańskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej
  • Przygotowanie technologii produkcji
  • Nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami
  • Optymalizacje procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały odlewnicze lub pokrewne AGH / Politechnika Rzeszowska)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM – preferowane NX, Magma Soft, Auto Cad
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość j. angielskiego minimum na poziomie B1

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami i premiami
  • Pracę pełną wyzwań i ambitnych zadań
  • Realne możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
4000-5000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-25
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
FIRMA HERB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Sanok
2020-03-09
od 3000 zł

TECHNOLOG

MDM MECHANICAL INSTALLATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 2800 zł
Bobrówka
2020-03-09
od 2800 zł