Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

W dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Bielska-Białej, funkcjonuje nasze Globalne Centrum Usług Biznesowych wspierające procesy administracyjne (m. in. Finanse i Księgowość, HR, IT, IA)  na rzecz naszych spółek zlokalizowanych na całym świecie. Poszukujemy zarówno ambitnych absolwentów rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie, chcących wesprzeć nas swoim doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie wdrażania globalnego systemu Coupa i zwiększanie wdrażania technologii katalogów pośrednich
  • generowanie raportów wydatków oraz analizowanie danych w Excelu
  • ścisłe wspólpracowanie z wewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • zrozumienie i zbadanie dynamiku runku i trendów towarowych
  • identyfikowanie i wdrażanie projektów oszczędnościowych poprzez zaangażowanie w łańcuch dostaw i odpowiednie operacje
  • zarządzanie bazą dostaw w odniesieniu do ich zdolności dostrczania produktów i usług zgodnie z wymaganiami biznesowymi organizacji, parametrami kosztów, warunkami i umowami
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • prowadzenie projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) z obszaru zarządzania łańcuch dostaw, biznesu, inżynierii lub pokrewnych dziedzin
  • biegła znajomość Microsoft Excel
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność płynnej komunikacji z innymi
  • zdolność do pracy w szybkim tempie i w zmieniającym się otoczeniu

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • miejsce parkingowe
  • darmowe bilety do kina
  • owoce w pracy
  • bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci
  • możliwość awansu
  • możliwość pracy zdalnej
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV w języku angielskim.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Cooper Standard Polska Sp. z o.o. , ul. Piekarska 77 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-210-72-71
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-25
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-08
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa na okres próbny
REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Łaziska Górne
2020-03-16
od 2600 zł

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
MUBEA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o. o.
3000-8000 zł
Zimna Wódka
2020-01-10