Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ (ELEKTRYK)

Zakres obowiązków:

- pracownik obsługi technicznej wykonujący obowiązki związane z usuwaniem awarii elektrycznych oraz obsługą węzła cieplnego
- eksploatacja
- doraźne inne prace związane z pracami ogólnobudowlanymi

Godziny pracy:
07:00-19:00; 19:00-07:00

Miejsce wykonywania pracy: Łódź ul.Wólczańska 191/195, ul. Wileńska 37.

Wymagania:

Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
Świadectwo kwalifikacyjne E gr. I
Inne wymagania:
- wymagany min. 2-letni staż pracy
- znajomość zagadnień budowlanych
- świadectwo kwalifikacyjne E gr. I pkt 2,3 do 15 kV, 4,7, 10
- świadectwo kwalifikacyjne E gr. II pkt 2,7,10
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 600 PLN
Opis wynagrodzenia:
( 2050 zł + świąteczne godziny i stażowe+dodatek wyrównawczy do podstawy)
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Wólczańska 191/195, 90-531 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. M. PIROGOWA W ŁODZI
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: Dział Eksploatacja , Godziny : 08:00-14:00
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zawód:
Elektryk
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa na okres próbny
Wynagrodzenie:
od 2600 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-24
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-22
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTRYK-AUTOMATYK

Zawód: elektryk Rodzaj: umowa o pracę
ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB-BOGS
od 5300 zł
UoP brutto/m-c
Kaleń
2020-04-08
od 5300 zł

ELEKTRYK - AUTOMATYK

Zawód: elektryk Rodzaj: umowa na okres próbny
DRIVIA Sp. z o.o.
od 4000 zł
Grabów
2020-01-10
od 4000 zł

POMOCNIK ELEKTRYKA

Zawód: elektryk Rodzaj: inna
"JMP-TECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3500 zł
Radomsko
2020-03-02
od 3500 zł

ELEKTRYK

od 4000 zł
Radomsko
2020-03-02
od 4000 zł

MONTER INSTALACJI PANELI FOTOWOLTANICZNYCH / ELEKTRYK

ENERGO - TEL ILONA OLEJNIK-TYLCZYŃSKA
Opatówek
2020-02-11

KONSERWATOR EKEKTRYK

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św.Jana Pawła II
od 2600 zł
Grodzisk Mazowiecki
2020-02-20
od 2600 zł

PRACOWNIK TECHNICZNY

RETS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kalisz
2020-03-10

ELEKTRYK BUDOWLANY

ELBUD KALISZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kalisz
2020-02-21

ELEKTRYK

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3300 zł
Kalisz
2019-11-19
od 3300 zł