Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent w dziale kadr

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski Słowacji i Czech poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie umów
  • Naliczanie urlopu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenia na w/w stanowisku
  • Znajomość prawa pracy i umiejętność jego interpretacji oraz stosowania
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Firma oferuje:

  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Merkury Market

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji
pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z
ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje,że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul.Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji-na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
3)Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,
4)posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec
przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
5)ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
6)ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem: inspektor@merkurymarket.pl,
7)podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy:
Krosno
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-24
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-07
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
Marciniak Sp. z o.o.
Rzeszów
2020-03-06

Asystent ds. Płac

Synerte Sp. z o.o.
Rzeszów
2020-02-21

Konsultant ze znajomością j. Ukraińskiego - praca zdalna

OBPON
Przemyśl