Twoje wsparcie w rekrutacji

Mistrz Produkcji

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży farmaceutycznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Nowego Dworu Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy zakładu produkcyjnego,
  • organizowanie oraz koordynowanie pracy podległego zespołu ( około 50 osób w tym 2 mistrzów produkcji oraz brygadzistów )
  • nadzorowanie wydajności zakładu produkcyjnego,
  • nadzorowanie jakości produktów gotowych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • doskonalenie procesu produkcyjnego,
  • wdrażanie usprawnień procesu produkcyjnego pod kątem bezpieczeństwa, jakości, wydajności z zakresu działu produkcji,
  • ścisła współpraca z działem handlu i zakupów w celu utrzymania prawidłowego przepływu informacji,
  • praca w systemie 2-zmianowym 7-15/12-20.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (biotechnologia, chemia, farmacja i pokrewne),
  • min. 5- letnie doświadczenie w obszarze produkcji w branży farmaceutycznej, kosmetycznej lub spożywczej,
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem,
  • znajomość wymagań GMP/HACCP/ ISO 22000/ BRC,
  • wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • wysoki poziom zdolności przywódczych i predyspozycji interpersonalnych,
  • zdolność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowanie do doświadczenia oraz umiejętności kandydata,
  • dużą samodzielność działania,
  • szansę na rozwój zawodowy.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
FOODjobs

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-03-23
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-06
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)