Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. ofertowania/ Kosztorysant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-03

Jesteśmy profesjonalną agencją HR. Stawiamy na rozwój firm poprzez rozwój ludzi, którzy je tworzą. Prowadzimy rekrutacje. Organizujemy szkolenia. Tworzymy eventy dla firm.

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy świadczącej usługi z zakresu inżynierii środowiska - osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów inwestycji budowlanych
  • Sporządzanie przedmiarów, kalkulacji i wycen
  • Zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu branży budowlanej
  • Analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierowników

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (specjalizacja w wentylacji, klimatyzacji i instalacjach rurowych)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria Środowiska)
  • Świetna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), a także programami do kosztorysowania (np. Norma)
  • Bardzo dobra znajomosć branży budowlano-instalacyjnej
  • Umiejętność sprawnej analizy ofert pod względem handlowym oraz technicznym
  • Umiejetność pracy z kosztorysami i dokumentacją techniczną
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Komunikatywność oraz zaangażowanie

Firma oferuje:

  • Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych projektach
Zawód:
Kosztorysant
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-20
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa o pracę
"ZINSTAL BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Żukowice
2020-02-06
od 4000 zł