Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Sprzedaży Pośredniej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-03

Jesteśmy profesjonalną agencją HR. Stawiamy na rozwój firm poprzez rozwój ludzi, którzy je tworzą. Prowadzimy rekrutacje. Organizujemy szkolenia. Tworzymy eventy dla firm.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Budowanie oraz stałe podtrzymywanie relacji z klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych: dobór techniczny i wycena produktów firmy
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz działań marketingowych
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień
  • Udział w szkoleniach i spotkaniach
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Inżynierii Środowiska - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży HVAC i zagadnień związanych z klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Obsługa Ms Office
  • Ddatkowym atutem będzie znajomość aplikacji CRM i SAP
  • Umiejętność obsługi programu CAD oraz czytania rysunków technicznych

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód, również do celów prywatnych
  • Liczne benefity (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń)
  • Pakiet socjalny, w tym wyprawki dla dzieci, upominki okolicznościowe
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-20
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Wanicki Sp.z o.o

Specjalista ds. Sprzedaży części

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
Otwock
2020-03-31
FOODjobs

Eksport Key Account Manager

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: praca stała
FOODjobs
FOODjobs
Radom
2020-03-27

PRACOWNIK HALI

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
AUCHAN Polska Sp. z o.o.
od 2650 zł
UoP brutto/m-c
Łomianki
2020-03-12
od 2650 zł

PRACOWNIK LODZIARNI

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: inna
CENTUM s.c. Mariusz Marcin Ponichtera, Marcin Sobociński
Wyszków
2020-02-26

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

kontakt przez PUP
od 1033 zł
Sochaczew
2020-03-06
od 1033 zł

HANDLOWIEC STACJONARNY W SKLEPIE INTERNETOWYM ZE SPRZĘTEM BIUROWYM

MAR WIZ Mariusz Kmita
od 3847 zł
Płońsk
2020-03-16
od 3847 zł

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

P.H.U. "DAG-DAR" DARIUSZ PAWEŁ DYBA
od 2600 zł
Skierniewice
2020-01-28
od 2600 zł

DORADCA KLIENTA

od 4839 zł
Radom
2020-02-21
od 4839 zł

KONSULTANT TELEFONICZNY

Radom
2020-01-29