Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Technolog

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-03

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Rekrutujemy na stanowisko:

MŁODSZY TECHNOLOG

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji lub wprowadzaniu zmian technologicznych dla produktów będących w produkcji seryjnej
  • Wsparcie we wprowadzaniu modyfikacji technicznych
  • Współtworzenie oraz proponowanie modyfikacji wykazów materiałowych BOM
  • Wsparcie przy projektowaniu oprzyrządowania oraz sprawdzianów dla nowych uruchomień
  • Współudział w odbiorze oprzyrządowania produkcyjnego dla nowych uruchomień
  • Udział w opracowywaniu dokumentów Planów Kontroli Dostaw
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej dla wydziału produkcyjnego
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych, wdrażanie działań korygujących
  • Znajomość i udział w przygotowywaniu APQP FMEA CP Cpk Cmk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku
  • Chęć zdobycia doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym
  • Znajomość standardów (Flow Chart, Control Plan, FMEA, APQP, SPC, Problem solving)
  • Umiejętność projektowania w programie AutoCad, Inventor lub SolidWorks
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością dla branży motoryzacyjnej
  • Mile widziana znajomość zagadnień i procesów technologicznych tj. klejenie, lutowanie, obróbka plastyczna, proces wtryskiwania tworzyw sztucznych
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Aktywność i dynamizm w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych obowiązków
  • Nastawienie na realizację celów
  • Otwartość i zaangażowanie podczas auditów zewnętrznych
  • Punktualność i umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży automotive
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-20
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Autorobot - Strefa Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kooperacji

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
Gliwice
2020-03-24
Sabaj System Sp. z o.o.

Technolog CNC - Konstruktor

POLECANA
Kraków
2020-03-26 POLECANA

PRACOWNIK BUDOWLANY

Zawód: technolog Rodzaj: umowa na okres próbny
AM Art Arkadiusz Mieszczak
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Andrychów
2020-01-16
od 2600 zł

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Szilder Ewelina Smart Point
Wieprz
2020-01-23

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ/DOCIEPLENIOWIEC

ALFA BUD DAMIAN SZCZUREK
Jankowice
2020-03-19

PRACOWNIK DO WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

EKO-TERMO SC
od 3500 zł
Jaworzno
2020-03-03
od 3500 zł

PRACOWNIK BUDOWLANY- WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

MIR - MAR MAREK PIECHA
Mysłowice
2020-03-03

TECHNOLOG-KIEROWNIK ZAKŁADU

Zawód: technolog Rodzaj: inna
ZAKŁADY METALOWE "ZA-MET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Katowice
2020-01-21

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK

PPUH ZAMECH Zygmunt Nocoń
4500-5500 zł
Czeladź
2020-03-19

FIRMA USŁUGOWA REMONTOWO-BUDOWLANA "PERFECT" GRZEGORZ GAJEWSKI
od 3500 zł
Tarnowskie Góry
2020-02-25
od 3500 zł

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE PROBUDREM KAZIMIERZ LIPIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
2600-5000 zł
Ogrodzieniec
2020-01-21