Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-03

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży dań gotowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom ( woj. mazowieckie )

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami ( również zagranicznymi)
  • Analiza konkurencji na rynku w Polsce oraz innych krajach
  • Aktywnie poszukiwanie klientów
  • Tworzenie ofert handlowych dla klientów
  • Negocjowanie umów z klientami
  • Koordynacja realizacji zamówień przez klientów
  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych
  • Inicjowanie działań zmierzających do większej sprzedaży

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym – C1
  • Znajomość rynku spożywczego
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • Dświadczenie w współpracy z klientami zagranicznymi

Firma oferuje:

  • Pracę w wyspecjalizowanym zespole
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Współpracę z firmami zagranicznymi
  • System wynagrodzenia dostosowany do twojego doświadczenia zawodowego
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Radom
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-03-20
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Wanicki Sp.z o.o

Specjalista ds. Sprzedaży maszyn rolniczych

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
Kostomłoty Pierwsze
2020-03-31

Specjalista ds. Sprzedaży części

Otwock
2020-03-31
FOODjobs

Eksport Key Account Manager

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: praca stała
FOODjobs
FOODjobs
Warszawa
2020-03-27
TTEC Europe

Sales Representative with German and English

TTEC Europe
TTEC Europe
Rekrutacja online

POLECANA
Kraków
2020-03-18 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
"CERAMIKA - KOŃSKIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Końskie
2020-01-28
od 2600 zł

MENAGER SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Kielce
2020-03-19

PRACOWNIK SKLEPU

Piaseczno
2020-03-17

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

P.H.U. "DAG-DAR" DARIUSZ PAWEŁ DYBA
od 2600 zł
Skierniewice
2020-01-28
od 2600 zł

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Vosti Energy sp. z o.o. sp. k.
2713-4500 zł
Lublin
2020-03-24