Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/ Asystentka Zarządu

Firma Ekologus Sp. z o.o. działa na rynku usług ekspercko-doradczo-szkoleniowych z zakresu ochrony środowiska nieprzerwanie od 1989r. wspomagając rozwój instytucji oraz firm różnych branż.

Staranność wykonania oraz preferowana jakość świadczonych przez nasz Zespół usług, pozwoliły nam przetrwać na wymagającym rynku oraz wypracować rozpoznawalną markę, której zaufali liczni Klienci.

Poszukujemy osoby do koordynowania prac Zarządu, nadzoru nad ofertami i dokumentacją projektów realizowanych w ramach naszej działalości, telefonicznej obsługi klienta, prowadzenia sekretariatu.

Rekrutacja będzie się składać z dwóch etapów:

  • I etap - weryfikacja nadesłanych droga mailową CV i listów motwyacyjnych
  • II etap - zaproszenie do siedziby Firmy, wypełnienie kwestionariusza osobowego oraz rozmowa z przedstawicielem Zarządu - po 15 kwietnia (po zakończeniu okresu kwarantanny)

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w koordynowaniu pracy Zarządu nad projektami
  • Prowadzenie uzgodnień z podwykonawcami
  • Zarządzanie korespondencją Spółki, w tym przygotowywanie ofert oraz dekretacje w dzienniku podawczym
  • Kontakt z organizacjami zewnętrznymi w celu przedkładania dokumentów Spółki
  • Telefoniczne kontakty z klientami i podwykonawcami
  • Pomoc w sprzedaży usług i towarów
  • Praca na systemach zarządczych i komputerowych oraz stała aktualizacja danych o kontrahentach
  • Recepcja – telefon Spółki, opieka nad klientami przychodzącymi do firmy
  • Wystawianie FV i prowadzenie dekretacji FV przychodzących
  • Zarządzanie kalendarzem członków Zarządu, umawianie na spotkania
  • Inne zadania wg bieżących potrzeb Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane wykształcenie z zakresu Ochrony Środowiska
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu rozmów z klientem (telefonicznych i podczas spotkań bezpośrednich)
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w grupie
  • Umiejętność zarządzania kalendarzem, jak i czasem pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office głównie Word, Excel
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Miejsce zamieszkania Bielsko-Biała lub okolice
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub umowę partnerską (własna działalność)
  • Wynagrodzenie –  podstawa plus premia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Realny wpływ na własny rozwój zawodowy
  • Bezpłatny udział w szkoleniach i eventach organizowanych przez Pracodawcę
  • Parking na terenie Firmy
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Ekologus Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres
e-mail: ekologus@ekologus.plw tytule _Asystent Zarządu do dnia 18.04.2020'

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Ekologus Sp. z o.o. , ul. Jaskółcza 29 , 43-309 Bielsko-Biała, NIP: 5471940780
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-19
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT BIURA ZARZĄDU I WSPARCIA WINDYKACJI

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Mikołów
2020-03-05
od 1033 zł

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa na okres próbny
od 2600 zł
Rybnik