Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-01

Jesteśmy profesjonalną agencją HR. Stawiamy na rozwój firm poprzez rozwój ludzi, którzy je tworzą. Prowadzimy rekrutacje. Organizujemy szkolenia. Tworzymy eventy dla firm.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Łodzi, Radomia i Skierniewic

Zakres obowiązków:

  • Aktualne przeglądy i bieżąca obsługa serwisowa klientów
  • Wykonywanie napraw i usuwanie usterek
  • Cykliczna konserwacja urządzeń
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie branżowe (np. inżynieria środowiska/budowa maszyn itp.)
  • Znajomość podstaw elektrotechniki/ elektroniki
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Uprawnienia SEP - atut mile widziany

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system zadaniowy czasu pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet szkoleń technicznych/ obsługa klienta itp
  • Dużą samodzielność m.in. w zakresie elastycznego planowania pracy własnej
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-18
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-01
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)