Twoje wsparcie w rekrutacji

INSPEKTOR DS. JAKOŚCI

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie inspekcji wizualnej i mechanicznej komponentów i wyrobów gotowych na wszystkich etapach proces
  • Nadzorowanie wdrożenia działań korygujących i zapobiegawczych związanych z wystąpieniem niezgodności
  • Zapewnienie zgodności produktu z rysunkiem technicznym
  • Raportowanie stwierdzonych niezgodności i wykonywanej pracy
  • Dbałość o wysokie standardy produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość rysunku technicznego i/ lub czytania schematu elektrycznego
  • Dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań
  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
  • Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacji do pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane: uprawnienia sep do 1kv, doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Scanfil Poland Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Scanfil Poland Sp. z o. o.
z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Brzezińskiej 59, zwana dalej Administratorem, który prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane przez Panią/Pana stanowisko i zostaną usunięte po okresie 12 miesięcy.

3. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe pozostaną w naszej bazie kandydatów przez okres 12 miesięcy.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.

5. Podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, w przypadku nie wyrażenia zgody niemożliwe będzie uczestnictwo w procesie.

6. Posiada Pani/Pan prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia sprzeciwu,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  • Cofnięcie zgody możliwe jest poprzez wypełnienie odpowiedniego wniosku, dostępnego w siedzibie firmy lub kontakt z osobą koordynującą proces ochrony danych osobowych.

7. W razie pytań dotyczących ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail: rodo.myslowice@scanfil.com

8. Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Klikając "Wyślij" wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych przez administratora danych firmę Scanfil Poland Sp. z.o.o. Oddział w Mysłowicach, przy ul. Brzezińskiej 59 dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji.

Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-30
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-17
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSPEKTOR SANITARNY

Zawód: inspektor Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Cieszyn
2020-04-01
od 1033 zł

Inspektor nadzoru budowlanego ds. prowadzenia postępowań administracyjnych wynikających z ustawy Pra

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Gliwice
Gliwice
2020-04-01

Inspektor wojewódzki ds. rolnictwa i gospodarki wodnej

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Katowice
2020-03-25

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa na okres próbny
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ENERGETYK"
od 2600 zł
Gliwice
2020-03-24
od 2600 zł

INSPEKTOR NADZORU DS. BUDOWLANYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "CENTRUM"
od 5000 zł
Kraków
2020-03-24
od 5000 zł

Inspektor ds. obsługi sekretarsko-kancelaryjno-biurowej

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Katowice
2020-03-23

Starszy inspektor ds. płac

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu
Opole
2020-03-21

Inspektor wojewódzki ds. obsługi Funduszu Solidarnościowego

Katowice
2020-03-18

SPECJALISTA DS. REMONTÓW

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZACISZE" W USTRONIU
od 3400 zł
Ustroń
2020-03-16
od 3400 zł

INSPEKTOR DS. CIEPŁOWNICTWA I INSTALACJI SANITARNYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "POŁUDNIE"
od 2600 zł
Rybnik
2020-03-13
od 2600 zł

Inspektor wojewódzki ds. kontroli i nadzoru działalności podmiotów realizujących zadania wynikające

Opole
2020-03-13

Inspektor

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Jaworznie
Jaworzno
2020-03-11

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wadowicach
Wadowice
2020-03-10

INSPEKTOR BUDOWLANY

EXPERTS GROUP DOROTA SETLAK
2600-5000 zł
Chorzów
2020-03-05

SPECJALISTA DS. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
od 2600 zł
Gliwice
2020-03-05
od 2600 zł

INSPEKTOR NADZORU ROBÓT REMONTOWYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KRAKOWIAK
4000-5000 zł
Kraków