Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Analityk Handlowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-31

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Obecnie poszukujemy osoby do Działu Handlowego na stanowisko :

MŁODSZEGO ANALITYKA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

 Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących wyników sieci handlowej
  • Sporządzanie audytu managerów na podstawie dostępnych w systemie danych
  • Aktualizacja struktur sieci handlowej
  • Merytoryczna akceptacja faktur współpracowników
  • Wsparcie analityczne zespołu w ramach administracyjnej obsługi sieci handlowej (np. korespondencja seryjna, tworzenie niezbędnych zestawień)
  • Wsparcie zespołu w zakresie wdrażanych projektów

Wymagania:

Dołącz do nas jeśli:

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • Cechujesz się bardzo dobrą organizacją pracy własnej, dokładnością i umiejętnością pracy pod presją czasu
  • Posiadasz zdolności analitycznego myślenia i pracy wielozadaniowej
  • Jesteś osobą zaangażowaną, samodzielną, odpowiedzialną oraz komunikatywną
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Jeżeli dołączysz do Naszego zespołu zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie kwartalne, Fundusz Socjalny oraz dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe
  • Pracę w firmie ceniącej swobodną i przyjazną atmosferę, w kulturze opartej o wzajemne wsparcie i zaangażowanie

Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-17
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-31
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Star Beta Poland sp. z o.o.

Junior Krypto Trader [rekrutacja prowadzona online]

Zawód: analityk Rodzaj: praca stała
Rekrutacja online
Kraków
2020-04-02

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/m-c