Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier Procesu/ Projektant

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma FOODjobs/ ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży inżynieryjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Procesu – Projektant

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • projektowanie procesowe instalacji produkcyjnych oraz linii produkcyjnych,
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji procesowej,
  • opracowanie schematów przygotowania i zasilania mediów procesowych takich jak woda grzewcza, woda chłodnicza, para i kondensat, sprężone powietrze,
  • integracja mechaniczna i procesowa urządzeń produkcyjnych,
  • modelowanie 3d instalacji produkcyjnych w AutoCAD,
  • definiowanie funkcjonowania nowo projektowanych instalacji produkcyjnych,
  • prowadzenie dyskusji inżynierskich w celu opracowania i zdefiniowania wymagań użytkownika,
  • specyfikacja i dobór komponentów procesowych typu zawory, pompy, aparatura kontrolno-pomiarowa itp.,
  • specyfikacja głównych urządzeń produkcyjnych takich jak zbiorniki, mieszalniki, wymienniki ciepła itp.,
  • koordynacja oraz współpraca z branżami architektoniczną, budowlaną, instalacji budynkowych, elektryczną i sterowania,
  • koordynacja procesowa z wymaganiami formalno-prawnymi obejmującymi m.in. dyrektywy ATEX i CE, UDT, GMP itp.
  • udział w dyskusjach technicznych i spotkaniach z klientami i kontrahentami biorącymi udział w projekcie
  • nadzór i zarządzanie realizacją projektu na fabrykach klienta,
  • zarządzanie uruchomieniami i próbami produkcyjnym.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość i obsługa AutoCada w 2d i 3d,
  • prawo jazdy kat. B
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie: inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, energetyka, mechatronika lub pokrewne.

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju,
  • pracę w profesjonalnym zespole współpracowników,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość wyboru formy współpracy,
  • ciekawe wynagrodzenie dopasowane do doświadczenie oraz umiejętności danego kandydata.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
FOODjobs

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
od 6000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-17
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-31
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSTRUKTOR

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
EKAD Sp. z o.o.
od 2900 zł
UoP brutto/m-c
Opole
2020-02-24
od 2900 zł