Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektromechanik

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-31

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Oferta pracy – Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Zaczernie k. Rzeszowa

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o prawidłową pracę maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z harmonogramem
  • Rozpoznanie przyczyn i usuwanie awarii

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP 1kV
  • Wykształcenie techniczne związane z Elektryką
  • Praktyczna znajomość budowy maszyn i schematów elektrycznych

Firma oferuje:

  • Pracę stacjonarna od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności
  • Podwyżkę po okresie próbnym
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Umowę o pracę
  • Pozytywną atmosferę w firmie
  • Zespół fachowców, którym zależy na dobrze wykonanej pracy
Zawód:
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-17
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-31
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTROMECHANIK

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa na okres próbny
Cukiernicza Spółdzielnia "Roksana"
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Strzyżów
2020-04-06
od 3000 zł

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa o pracę
FAKRO PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Rudnik nad Sanem
2020-01-23